Літературна мандрівка «Нехай у тобі завжди буде сила трьох ножів»

«Чим більше пишеш книг, тим менше виникає бажання про них говорити.
Хочеться, щоб їх читали».
Ірен Роздобудько

 «Думаймо разом!» – запрошує читача у своїх романах письменниця.
Про народження і смерть. Про любов і зраду. Про своє призначення,
про пошуки «світла в кінці тунелю» . Зрештою, про те, для чого
ми народилися й живемо на цій землі.

Ірен Роздобудько – володарка титулу «Золотий письменник України». Таку назву носить почесна літературна відзнака, якою нагороджують найпопулярніших письменників України. .  Саме її творчості,  приурочена літературна мандрівка «Нехай у тобі завжди буде сила трьох ножів», що відбулася у бібліотеці-філії №12 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради.   

Особливо прихильними до її книжок є жінки. Сама авторка каже: “Мої читачки — просунуті українські жінки.” Ірен Роздобудько  – автор, що успішно працює в різних жанрах від авантюрного детективу до політичної сатири, якій 3  листопада  виповнюється 60 років від дня народження. В кінці 80-х років вона лише починала говорити українською, а після 2000 року стартувала її кар’єра популярної сучасної української письменниці. Про це свідчать її неодноразові  перемоги у Всеукраїнському конкурсі “Коронація слова.” Але Ірен – не лише письменник, вона автор  ілюстрацій до книг Лариси Масенко, Елеонори Соловей, Леся Танюка, а ще автор двох збірок поезій

В нашій бібліотеці можна  ознайомитися з багатьма творами письменниці Ірен Роздобудько, біографія якої вражає динамікою подій та неабияким прагненням до саморозвитку. 

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top