Літературно-історична подорож: «Тобі Україно, пісні лебедині, тобі наше серце і кров, і життя»

День Незалежності – це свято, яке віддзеркалює одвічне прагнення українського народу до єдності, суверенності та самостійності.

До 31-ї річниці Незалежності України 22 серпня 2022 року у бібліотеці-філії №2 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради бібліотекарі організували і провели літературно-історичну подорож: «Тобі Україно, пісні лебедині, тобі наше серце і кров, і життя».

24 серпня в Україні відзначається День незалежності – щорічне державне свято. Саме 24 серпня 1991 року Україну було проголошено незалежною, демократичною державою, і над будинком Верховної Ради піднявся синьо-жовтий прапор. Тому День незалежності – не лише державне свято, але й особисте свято кожного з нас. Бо тільки у самодостатності та достатку кожного громадянина полягає сила і незалежність держави. І про це треба пам’ятати. А ще треба пам’ятати, що саме від нашої діяльності, способу життя, способу мислення залежить якою буде Україна.

Бібліотекарі разом з читачами вирушили у літературно-історичну подорож присвячену Дню Незалежності України. Читачі мали змогу дізнатися про вчених і письменників, які писали про Україну. Користувачі активно відповідали на питання вікторини: «Є така держава − Україна», а також взяли участь у конкурсі «Кращий знавець рідної мови». Учасники заходу переглянули літературу біля виставки: «Україна була! Україна є! Україна буде!»

Хай наша Україна буде сильна і багата, нехай наша земля буде вільна і єдина!!!

Відповідальна: Цібій С.О.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top