“Мистецтво бути здоровим”

Здоров’я – один з основних показників щастя, радості і повноцінного життя. Воно являється не тільки багатством кожної людини, але і суспільною цінністю, важливим показником рівня життя, а також культурного рівня народу. У нашій суспільній свідомості побутує одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питанням здоров’я і проблемами його відсутності. “Буде здоров’я – решта  все, додасться”, – так звучить це багатовікове спостереження. Здоров’я  – це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільшого рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кожен день стикаються з масою проблем, які відволікають їх від повноцінного життя.

Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань – Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена до дня створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам як ВООЗ , точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято.

Всесвітньому дню здоров’я була присвячена хвилинка здоров’я “Мистецтво бути здоровим”, що відбулася 7 квітня 2023 року в бібліотеці-філії №7 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міськради.

Під час заходу завідувачка бібліотеки Ірина Тарновецька-Мороз провела присутніх користувачів бібліотеки стежинками здоров’я, розповіла про значення корисних і шкідливих звичок, активного відпочинку, вплив природи на здоров’я людини. 

Ознайомитися з книгами про охорону здоров’я, порадами народних цілитилів допогла присутнім виставка “ Здоров’я – запорука щасливого і успішного життя”.

Відповідальна за проведення завідувачка бібліотеки-філії № 7 Ірина Тарновецька – Мороз.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top