Мотиваційне тестування “Обирай військову професію, приєднуйся до кращих”

“Ми маємо щось  лише тоді, коли прагнемо
до чогось величного і чистого”.
Любомир Гузар

14.04.2022 року  в бібліотеці-філії №14 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради протягом дня для юнацтва було підготовлене і проведене мотиваційне тестування “Обирай військову професію, приєднуйся до кращих”.

Щороку перед випускниками постає проблема вибору майбутнього.Тому метою тестування було допомогти, мотивувати молодь до вибору однієї з кращих професій на сьогоднішній день-професії військового.

В тест-анкетуванні взяло участь 10 чоловік. Відповідаючи на перше питання тесту: “Чи обрали б ви професію військового?”, більшість відповіло “так”.
Наступним питанням анкети було “Що приваблює вас у майбутній професії?” 6 учасників – відповіло”її престижність”, 4 – можливість захищати свою країну, 2 – оплата праці.
Джерелом інформації про військову професію для 3 чоловік була рекомендація друзів, 3- розповідь батьків, 2 – книги, кінофільми.
В тестуванні брали  участь і дівчата, адже сучасні жінки прагнуть бути незалежними і самодостатніми. 

Анкетування дало можливість молоді ще раз задуматись про вибір професії, прийняти правильне рішення, адже професія військового підійде не кожному. а лише дисциплінованим, фізично і психологічно витривалим.        

Відповідальна: Капущак В.М.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top