Патріотична акція «Вишиванка-символ української душі»

«Встає над світом щире сонце вранці,
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я – українець. Я – горджуся цим»

День вишиванки – свято молоде, але його краса, символічність та потужний посил залучають до святкування тисячі українців, відгукуються патріотичними почуттями у серцях багатьох.  Вишиванка – це не просто одяг, це оберіг нації. Ми вбираємось в вишиванки не тільки для краси, а ще й для того, щоб зберегти наш рід.  Вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки, цього року цей день припадає на 19 травня.

19.05.2022 р. працівниці бібліотеки-філії №6 Департаменту культури Івано-Франківської міської ради  на при бібліотечному просторі провели патріотичну акцію «Вишиванка-символ української душі». До акції приєднались методисти Департаменту культури.

Перехожі мали можливість познайомитись з книжковою експозицією на якій представлені видання, які знайомлять з історією українського костюма, технікою вишивки сорочок, з символізмом кольорів у вишивці давніх українців, види орнаменту та регіональний вплив на різноманіття візерунків. Прикрашали книжкову експозицію барвисті українські рушники,  скатертини, серветки.

Ми – українці, а вишиванка – наша духовна броня. Нехай сьогодні вишиванка стане нагадуванням, що ми всі єдині як ніколи. Вишиванка — у нашому серці, наша духовна броня, наш український код. Цього у нас ніколи не відняти. Україна обов‘язково переможе!

 

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top