“Поетичні забави Неоніли Стефурак”

Неоніла Стефурак  — талановита сучасна українська поетеса, авторка багатьох яскравих віршів для малечі. Вже виросло покоління дітей, яке зачитувалось веселими, дотепними, яскравими та добрими віршиками Неоніли Стефурак, а сьогодні молоді мами й татусі із задоволенням читають її вірші своїм дітям!

11 листопада Неоніла Стефурак відзначає красивий ювілей – 70 – річчя від дня народження. Працівники центральної міської бібліотеки для дітей (вул. С. Бандери, 8) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради щиро вітають Неонілу Стефурак  з ювілеєм, бажають міцного здоров’я та чекають ще багато-багато дитячих книжок!

Збірка „Кольорові гусенята” побачила світ 1999 року у видавництві “Веселка”. Перша книжка для дітей сучасної української поетеси про рідний краю, цікаві пригоди дівчинки Мар’янки та її друзів. Ці вірші як сонячний промінчик, як карпатське джерельце розкажуть дітям про красу рідного краю, цікаві пригоди дітей, їхню любов до всього живого.

«Жива абетка» розрахована для діточок віком від трьох до п’яти років.Ця абетка не звичайна, а жива! На її сторінках – яскраві малюнки і веселі вірші. Милі, кумедні віршики разом з веселими ілюстраціями підкорили дітей. Вони бачать і чують назви великої кількості предметів та тварин до кожної літери, і це не може не привернути увагу малюка! Віршики легко запам’ятовуються, розвивають мову, поповнюють словниковий запас.

“Бадяка-Маняка” вже давно переступила поетичні межі і стала повнокровним другом для десятків тисяч української дітвори“Бадяка-Маняка”: це вже і назва фестивалю дитячої літератури.

Цей прекрасний віршик Неоніли Стефурак – став улюбленцем усіх діток України, тому що повністю відображає дитячі уподобання, захоплення, дитячу фантазію. Цей казковий дитячий звір, що «лущить горіхи», дуже полюбився дівчаткам та хлопцям України.Спробуйте й ви намалювати небаченого звіра, що «лущить горіхи».

Матеріал підготувала Томілова Л.І.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top