Рекомендаційні діалоги “Тренди сучасності”

В рамках тижня дитячої та юнацької книги в бібліотеці-філії №14 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради, 03.04.2022 року, протягом дня проводились рекомендаційні діалоги “Тренди сучасності” для старшокласників.

Бути в тренді означає «йти в ногу з часом» і залишатися в курсі останніх книжкових новинок. Вічною темою в літературі є тема війни. Про неї вже написано безліч книг і ще немало буде написано. Моторошно усвідомлювати, що й для України війна стала частиною сьогодення. Під час діалогу читачам було запропоновано дати  відповіді на таке питання:

Які книги ви б поклали у свою “тривожну валізу”?                 

Також  бібліотекар порекомендувала читачам переглянули книги та  посібники, які знадобляться їм  для того, щоби не розгубитися під час воєнних дій чи інших надзвичайних ситуацій: Гейг М. “Чому варто жити далі”,  Смаль Ю. “Як я була Ботом”, Роберт М. Зонінтаг “Сканери”, Шеффер М.Е. “Клуб любителів книжок” та ін. Юних  відвідувачів зацікавила  книга  Жадана С. “Інтернат”. У своєму романі Сергій Жадан максимально далекий від романтизації війни. Його «Інтернат» символізує окуповану частину України, а вчитель Паша – пасивного і безініціативного обивателя, хата якого завжди була скраю. Але війна на те й війна, – вона зачіпає навіть лежачі камені, і сховатися від неї всередині себе самого ніяк не вийде. Отже,читаючи книги ми знаходимо відповіді на ті чи інші питання, бо країна, в якій читають книжки, завжди переможе країну, де бездумно слухають пропагандистів.

Відповідальна: Капущак В.М.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top