“Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна!”

22 січня, жителі нашої країни вітають один одного з Днем Соборності України.
Це свято має вже більш ніж сторічну історію. Соборність землі України – духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів. Соборність української державності означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну.

20.01.2022 року працівники бібліотеки-філії № 1 (вул. Вовчинецька, 206) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради  біля бібліотечної виставки «Україно, Соборна державо, сонценосна колиска моя» провели історичну інформину “Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна!”.

Бібліотекар наголосила, що українці завжди влаштовували різноманітні способи вшанувати цей день, але останні декілька років, свято набуло неабиякого значення та навіть нового сенсу. Адже зараз як ніколи гостро стоїть питання Соборності України. Це свято повинно було стати нагадуванням про те, яких зусиль та жертовності коштувало нашим предкам об’єднання українських земель, які невпинно намагаються розділити та привласнити, як зі Сходу, так і з Заходу. Сьогодні ж ми бачимо, наскільки важливим було це нагадування.
Адже той самий ворог знову намагається зруйнувати українську державність, навіть через сотню років.
Єдність і свобода робить нас, українців, гідними нащадками батьків.

Відповідальна: Воробчак М.Д.

Поділіться цим записом в:
Top