Хвилинка шани “Мудрі та багаті літами”

За ініціативою ООН 1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Рішення про відзначення цього дня та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку». Україна як повноправний член ООН підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і також щорічно відзначає День людей похилого віку. 

В цей день у світі говорять про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері. Це і привід до роздумів щодо взаємозв’язку поколінь.

На абонементі ЦБ Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради бібліотекарі вшановуючи цей день провели хвилинку шани “Мудрі  та багаті літами”. Розповіли, як вшановують людей похилого віку в різних країнах світу, та в Україні. Працівники бібліотеки всяко підтримують своїх користувачів поважного віку, добрим словом, усмішкою. Завжди допомагають їм у виборі книги. А також у цей день пригостили наших вшанованих користувачів поважного віку теплим чаєм і солодощами. В приміщенні бібліотеки панувала домашня,  тепла атмосфера.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top