Історико-мистецький екскурс “Українське кіно сильніше, ніж зброя”

Кіно – це радість!
Жодних інших справжніх радостей для мене немає.

Щорічно у другу суботу вересня відзначається День українського кіно – професійне свято працівників кінематографії. День українського кіно отримав статус офіційного державного свята в 1996 році, згідно з Указом Президента, виданим «на підтримку ініціативи працівників кінематографії України».

З нагоди відзначення свята 08.09.2022 року о 14:00 в читальному залі ЦБ Івано-Франківської МЦБС відбувся історико-мистецький екскурс “Українське кіно сильніше, ніж зброя”. Бібліотекар читального залу Зоряна Петрик підготувала відеопрезентацію “Історія українського кінематографу”, яка провела користувачів історичними коридорами національної кіноіндустрії: від «великого німого», старих плівок і перших демонстраційних апаратів до сучасних блокбастерів, створених на «цифрі». А ще – познайомила з найвидатнішими режисерами – О. Довженком, С. Параджановим, їхнім доробком і талановитими послідовниками, допомогла побачити паралелі між кіно й фотографією, навчила орієнтуватися в класиці.

Вітаємо всіх причетних до процесу творення цього «найважливішого з мистецтв». А також і нас із вами, адже якісні кінострічки розвивають душу й інтелект не гірше за книги, а часом для підняття настрою й приємного дозвілля вони просто життєво необхідні! Національний кінематограф має чим потішити й здивувати глядача. 

Відповідальна за проведення заходу бібліотекар читального залу – Зоряна Петрик. 

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top