Online-подорож у майбутнє “Євроінтегроване обличчя України” /до Дня Європи/

Для громадян нашої держави вже стало доброю традицією, починаючи з 2003 року, відзначати щорічно в третю суботу травня День Європи  відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Слід відзначити, що Україна – єдина держава, яка святкує День Європи, не будучи дійсним членом Європейського Союзу. 

19.05.2022 році в читальному залі ЦБ Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради пройшла online-подорож у майбутнє “Євроінтегроване обличчя України” до Дня Європи. З метою розширення знань з питань європейської інтеграції, отримання нової інформації про ЄС, сучасний стан і перспективи української євроінтеграції, бібліотекар читального залу Зоряна Петрик підготувала однойменну  відеопрезентацію для онлайн-користувачів та відвідувачів бібліотеки. 

Маршрут подорожі складався з різних традиційних “зупинок”: історія свята, мета ЄС, День Європи в Україні та кінцевою зупинкою була Євроінтеграція України в умовах сьогодення.

Упродовж останнього десятиріччя Україна наполегливо бажає наблизитися до європейських стандартів.  І хоча шлях євроінтеграції для України – це важкий крок, він водночас і дуже  важливий, адже може змінити життя кожного українця в кращу сторону.   На даний момент ми є пріоритетним партнером Європейського Соєзу, адже 9 травня наша держава передала Європейському Союзу заповнену другу частину опитувальника, необхідну для отримання статусу кандидата на членство в ЄС.

Ми, українці вже довели, що для нас європейські цінності – це значно більше, ніж просто формулювання на папері. Ми віримо, і з великим нетерпінням очікуємо  позитивне рішення про надання статусу кандидата та подальшу підтримку України на шляху до членства в ЄС. Бо як не крути, а Україна – це Європа! 

Відповідальна за проведення заходу – Зоряна Петрик.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top