Репортаж біля книжкової полиці “З вірою доброти і милосердя” (до 85-річниці Г. Тютюнника)

p61206-141009-1Найвища наука життя – мудрість,
А найвища мудрість – бути добрим.
Г.Тютюнник

6 грудня 2016 року о 15:00 в бібліотеці-філії №12 (с.Микитинці, вул. Грицишина, 10), до 85 річниці від дня народження класика укрїнської літератури Григора Тютюнника, було проведено репортаж біля книжкової полиці “З вірою доброти і милосердя”. На заході були присутні учні 5-7 класів.

Бібліотекар Дем’янець Т.Р. ознайомила молодь з біографією письменника і його творчістю. Основною темою для написання майбутніх творів Тютюнника були важкі умови його дитинства.

Особливе враження і захоплення на відвідувачів справила повість “Климко”. У ній розкривається правда про війну, про долю дітей у часи воєнного лихоліття. Повість переконує, що такі моральні якості, як доброта, чуйність, підтримка, потрібні кожній людині завжди, а особливо на сьогоднішні час, коли частина нашої країни, нажаль, тимчасово окупована державою-агресором.

На книжковій полиці представлено:

  • “Зав’язь” (вид-во “Молодь”) – перша книжка Григора Тютюнника, яка вийшла у 1966 році. Вона була однією з тих книжок, які засвідчили новий злет української прози і зробили популярним ім’я Г. Тютюнника;
  • “Коріння” (Київ, 1978);
  • “Климко” (1976) і “Вогник далеко в степу” (1979) за які Григорові Тютюннику присуджено премію імені Лесі Українки у 1980 p.;
  • “Степова казка” (1973);
  • “Повість та оповідання”;
  • “Крайнебо” (Київ, 1972, 1975).
Відповідальність за проведення зав.філіалом Дем’янець Т.Р.
Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top