«Вода наше природне багатство»

23.03.2023 року з метою відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів у бібліотеці-філії №12 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради було проведено калейдоскоп корисної інформації – «Вода наше природне багатство». Подарувавши людям воду, природа дала їм до рук величезне багатство. Воду наші предки називали святою. У всіх народів її обожнювали як сестру Сонця, тому, що дає життя всьому сущому на землі, приносить велике добро, робить землю родючою. Вода може бути доброю і злою, вона може врятувати і занапастити. Але життя без неї не можливе, бо зародилося і вийшло воно з води. Люди так звикли до живильної рідини, що почали забувати про її важливість. А цінувати кожну краплину прозорої чистої води, зберегти нашу планету блакитною – ось завдання кожної людини.

Вперше на захід до нашої книгозбірні завітали учні 1-го класу та класний  керівник Морочило О. А. У світлому і затишному приміщенні на діток чекала бібліотекар, Тетяна Гунчак, яка завжди рада маленьким відвідувачам, і підготувала для майбутніх користувачів цікаву розповідь про бібліотеку і правильне поводження з книгою. Діти дізналися, що існує дуже-дуже багато казок! Малеча з цікавістю розглядала стелажі де зібрано казки народів світу,  побачили як багато книг в бібліотеці,  роздивились книжкові виставки.

Для учнів було підготовлено цікаві вікторини, загадки та захоплюючі конкурси. Також дітвора  чудово впоралися із завданням «З’єднай частини прислів’їв»  Дітям дуже сподобалася цікава   пізнавальна екскурсія у «світ води», про що свідчили усміхнені обличчя дітей та їх сяючі оченята.

Отже, будемо сподіватися, що всі дітки стануть активними читачами, а книга наповнить їх життя мудрістю і зробить його цікавим і неповторним.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top