Подорож у минувшину з Іриною Садулою “Феномен родини Заклин”

30 червня в рамках проєкту «Бібліотека в дії» в читальному залі МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради відбулася мандрівка в минувшину, яку провадила краєзнавиця Ірина Садула.

«Феномен родини Заклинських» – так називалася тема чергової літературної вітальні, до якої долучилися бібліотекарі, читацький актив, представники творчої інтелігенції.

Ірина Садула – тязівчанка, учителька української мови та літератури, співавторка книги про рідне село «Тязів. Пам’ять серця» та «Тязівське весілля»; дослідниця забутих та маловідомих імен української культури та історії. Публікує статті та художні твори у різноманітних Міжнародних та Всеукраїнських виданнях.

Отож глядачам були представлені рідкісні світлини родини Заклинських та захоплююча розповідь про них.

Захід відбувся в затишній атмосфері творчої взаємодії з авдиторією. Родзинкою зустрічі стала драматична мініатюра, яку показали учні Ірини Володимирівни – шестикласники Марко та Ангеліна. До заходу долучилася професорка, мистецтвознавиця Ганна Карась та  голова Івано-Франківське міське об’єднання ВУТ  «Просвіта» ім. Т. Шевченка Марія Гуцол.

Матеріал та зустріч підготували бібліотекарі краєзнавчого відділу МЦБС

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top